SHUMË OFERTA PËR MANAJ! Por duket se ndron gjithçka dhe lojtari do ta djersë...

Emri i Rei Manajt vazhdon të krijojë interes në Spanjë, ku paraqitjet e tij me Barcelonën, që duhej të ishin të vetmet për të me ekipin e parë, tashmë mund të kenë vendosur qëndrimin e tij në radhët e...

MBARON EDHE NJË TELENOVELË VERORE: Mbyllet gjithçka, Haaland në sezonin e ardhshëm luan për...

Erling Halaand do të qëndrojë tek Borussia e Dortmundit të paktën edhe për një sezon tjetër. Pasi vetë lojtari deklaroi që ka edhe 3 vite kontratë me verdhezinjtë, dhe më pas edhe drejtori sportiv Kehl mohoi zërat për një...

REAL MADRID ‘DRRIDH’ SPANJËN, gjithçka e kryer, Ancelotti ka Gati edhe një super nënshkrim

Karim Benzema duket shumë pranë për të nënshkruar një kontratë të re me Real Madrid, raporton Marca. Kontrata aktuale e francezit pritet që të skadojë në 2022 por Los Blancos janë të gatshëm për ti ofruar atij edhe një vit...

GODITJA SURPRIZË: Kepa te gjiganti italian për ‘vetëm’10 milionë euro

Kepa Arrizabalaga në Serie A! Portieri i Chelsea, Kep Arrizabalaga pritet të largohet nga Stamford Bridge këtë verë, pasiqë e ka humbur vendin e titullarit. Kepa erdhi te Chelsea si transferim i madh dhe në sezonin e tij të parë bëri...

E BUJSHME! Mbaron dashuria me Lazion, ‘bomberi’ Kosovar Muriqi po transferohet aty ku nuk...

Kthimi i mundshëm te Fenerbahce për Vedat Muriqi. Kjo raportohet nga Fanatik, një media turke që ndjek nga afër çështjet e klubit të Stambollit, sipas të cilës sulmuesi shqiptar, i mbyllur nga Immobile dhe Caicedo – gjithashtu duke marrë...

KREJTËSISHT E PAPRITUR: Koeman ka vendosur: Refuzon dy super përforcime te Barcelona, tifozët të...

Ronald Koeman i Barcelonës iu dhanë çelsat e klubit për herë të dytë këtë sezonë. Atij iu dha "vota e besimit"nga Laporta pas një sezoni të parë interesant dhe të trazuar. Si pjesë e votës së dytë të besimit,...

Real Madrid përgadit gotijen e çmendur… Alaba nuk është e tëra, Ancelotti po e...

Real Madrid po tregon interes serioz për mesfushorin e Bayern Munich dhe lojtarin e kombëtares gjermane Leon Gorecka. Gorecka ka një kontratë me Bayern deri në vitin 2022 dhe ka hyrë në vitin e fundit të kontratës, dhe të dy...

E KONFIRMON DREJTORI I SASSUOLOS… Ska më dyshime, nga sezoni i ardhshëm Locatelli luan...

Mesfushori Manuel Locatelli duket se do të transferohet tek Juventusi. Locatelli është i interesuar të vazhdojë karrierën te Juventusi, transmeton lajmi.net. Një gjë të tillë e ka konfrimuar edhe vetë drejtori i Sassuolos Giovanni Carnevali në një intervistë për Sky Sport. “Nesër...

BOMBA E MËNGJESIT: Nëse kishte dyshime tanimë ska, Messi nga sezoni i ardhshëm e...

Lionel Messi do të rinovojë kontratën e tij me Barcelonën. Sipas asaj që raporton “SPORT”, ylli argjentinas ka arritur akordin me katalanasit për ku është dhe një detaj i rëndësishëm që bën pjesë në të. Numri 10 i blaugranave do...

LAJMI BOBME! Lamtumirë Real Madrid, Isco po transferohet tek gjigandët e Evropës

Real Madrid ka vendosur: Isco është në merkato. Mundo Deportivo shkruan dhe shpjegon se si kjo mund të jetë vera e shitjes së andaluzianit, kontrata e të cilit skadon vitin e ardhshëm, në qershor 2022. 29-vjeçari, i kthyer nga disa...