Home Video

Video

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Dalin pamjet nga festa e “çmendur” e Real Madridit në zhveshtore pas fitores ndaj...

Lojtarët e Real Madridit përveç se festuan me tifozët e tyre në fushë, ata e kanë vazhduar atë edhe në zhveshtore në fitoren 2-0 ndaj Barcelonës. “Ishte një ditë fantastike, fituam tri pikë, jemi në krye të tabelës, ishte fitore...

VIDEO/ ‘Dramë’ e PABESUESHME në Londër, ky gol i Olimpiakosit eliminon Arsenalin nga Europa...

Arsenali shihej si një nga pretendentët për të fituar Europa League, por eliminohet që në raundin e 1/16-ave, shkruan Syri.net. Pasi kishte fituar ndeshjen e parë në Greqi, humbet në “Emirates” kundër Olimpiakosit me rezultatin 2-1. Koha e rregullt përfundoi me...

VIDEO/ Shikoni super golin e Griezman qe barazon rezultatin ndaj Napolit

Napoli dhe Barcelona po zhvillojnë mes tyre në “San Paolo” ndeshjen e parë të 1/8-ës së Ligës së Kampioneve. Në minutën e 30-të, Mertens merr një top dhe nga jashtë zone gjuan saktë, duke kaluar Napolin në avantazh. Barcelona reagon...

ÇMENDURII!! Haaland nuk di të ndalet (VIDEO)

Erling Haaland, talenti norvegjez i Borussia Dormundit realizoi sërish për verdhezinjtë në sfidën e fituar 0-2 në “Weserstadion” ndaj Werder Bremenit. 20-vjeçari vulosi rezultatin përfundimtar të takimit në minutën e 66-të, teksa më parë (52’) për miqtë kishte zhbllokuar rezultatin...

Dortmund Dhe PSG – Drejtpërdrejt (LIV’EE)

CHAMPIONS LEAGUE –LINKAT PËR TË NDJEK NDESHJEN I KENNI NE FUND TË TEKSTIT Borussia Dortmund duhet të shqetësojë më shumë sesa vetëm fituesi i Paris St-Germain përpara Neymar, thotë shefi i ekipit gjerman Lucien Favre. Sulmuesi brazilian Neymar është emëruar në...

Atletico Madrid Dhe Liverpool – Drejtpërdrejt (LIV’EE)

CHAMPIONS LEAGUE– MOS HARONI LINKAT KRYESOR PËR TË NDJEK NDESHJEN I KENI NË FUND TË TEKSTIT  Lidhja e Liverpoolit në Champions League në Atletico Madrid “është një nga ndeshjet më të vështira në jetën e një futbollisti”, thotë Jurgen Klopp.Kuqezinjtë...

VIDEO/ WOOOW Shikoni Ibrahimovic nuk i beson as syve te vet çfarë ka humbur!

Milani po fiton 1-0 ndaj Torinos për ndeshjen e vlefshme në Serie A. Vitet duket se peshojnë dhe për një si Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi veteran kishte një mundësi të artë për të kaluar ekipin italian në avantazh të dyfishtë, por...

Nuk keni parë asgjë, ky është autogoli i vitit në ndeshjen PSG – Lyon

Është zhvilluar mbrëmë ndeshja mes PSG-së dhe Lyonit në kuadër të ligës Franceze. Parisienët kanë arritur fitoren me një rezultat bindës 4-2, por nuk është rezultati ajo që po lë përshtypje, është mënyra se si janë shënuar golat. Golin e tretë...

VIDEO/ Më mirë se Ronaldo, nota 8 për Kumbullën: Fenomenal, ja pse e kërkon...

Sistemi VAR I anuloi golin për një pozicion jashtë loje milimitrik, ndërsa në pjesën e dytë detyron Bonucci të prekë topin me dorë për 11-metërshin që i dha Veronës fitoren e madhe me përmbysje 2-1 kundër Juvntus. Marash Kumbulla...

Ronaldo shënon gol të ÇMENDUR, shikoni çfarë i bën mbrojtësit shqiptar!

Ronaldo shënon gol të ÇMENDUR, shikoni çfarë i bën mbrojtësit shqiptar! Juventusi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Hellas Verona e vlefshme për javën e 23-të në Serie A. Në minutën e 65’ ishte Cristiano Ronaldo që depërton bukur...

LATEST