Home Të tjera

Të tjera

FOTO/ Shikoni pamjet e para gjenden trupat e Kobe Brayant dhe 8 viktimave të...

Ekipet kërkuese kanë arritur të gjejnë trupin e Kobe Bryant dhe të 8-të viktimave tjera që ishin në bordin e helikopterit në aksidentin e së dielës, ku humbi jetën legjenda e basketbollit. Tashmë hetuesit janë duke punuar për identifikimin e...

Mërgim Mavraj vjen me mesazhin e tij ndaj popullit shqiptar…

Mërgim Mavraj është shqetësuar nga tërmeti i fuqishëm që ka goditur Shqipërinë mëngjesin e sotëm (e martë). Mbrojtësi shqiptar ka reaguar me anë të një postimi në rrjetin social Intagram duke u dërguar mesazh të gjithë personave të prekur në...

EDHE VEDAT MURIQI I BASHKANGJITET LUTJEVE PËR SHQIPËRINË

EDHE VEDAT MURIQI I BASHKANGJITET LUTJEVE PËR SHQIPËRINË Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi është lojtari tjetër që po lutet për Shqipërinë. Muriqi ka postuar në Twitter dëmet e mëdha që ka shkaktuar tërmeti dhe ka lënë mesazhin e njëjtë si lojtarët...

Tërmeti shkatërrimtar! Milot Rashica “prek” me fjalët për shqiptarët

Milot Rashica është lojtari i radhës që ka bashkë ndarë dhimbjen me personat e prekur nga tërmeti i fuqishëm që ndodhi sot në Shqipëri. Ylli shqiptar i ka dhënë mbështetje vendit tonë në këto momentet të vështira, duke thënë se...

AC Milani vjen me fjalët prekëse për tërmetin në Shqipëri… (FOTO)

AC Milani ka reaguar në lidhje me tërmet tronditës që goditi Shqipërinë mëngjesin e sotëm (e martë). Klubi i njohur italian ka ndarë dhimbjen me popullin shqiptar me anë të një postimi në llogarinë e tyre zyrtare në rrjetin social...

Vajzat shqiptare turpërohen nga ato serbe, ja me sa pikë diferencë humbën

Vajzat kuqezi munden një diferencë prej 105 pikësh Tjetër humbje për Kombëtaren e basketbollit të vajzave, pas asaj me Lituaninë në transfertë. Shqipëria në Durrës u mund nga Serbia me rezultatin e thellë 139 – 34. Një diferencë e madhe 105...

Lajm i zi për futbollin shqiptar, ndahet nga jeta pas 3 muajsh në koma...

Tifozi i vogël i Partizanit, Renis Muça, i cili prej 3 muajsh qëndronte në koma pas një aksidenti të rëndë, për fat të keq ka ndërruar jetë ditën e sotme. Janë tifozët ultras të Partizanit, grupimi “Ultras Guerrils”, që nëpërmjet...

Messi nuk përmbahet në diskotekë, ja momenti kur e kap për të pasmeve…

Lionel Messi ka befasuar të gjithë me veprimin e tij në diskotekë. Në një rast tjetër nuk do të kishte aspak interes dhe do të cilësohej si diçka normale mes dy bashkëshortëve. Por kur protagonist është një si Lionel Messi, padyshim...

Të gjithë vallëzojnë, por Messi qëndron si burrat! [VIDEO]

Siç ju kemi njoftuar edhe më parë, Luis Suarez dhe Leo Messi kanë shkuar bashkë me familjet e tyre në Ibiza për t’i kaluar ditët e fundit të pushimit të tyre përpara se të bashkohen me skuadrën dhe t’ia...

Messit i ndodh më e keqja

Edhe ylli i botës në futboll, Lionel Messi ka telashe. Lionel Messi ka qenë në një klub nate me shokët Luis Suarez, Cesc Fabregas e Jordi Alba dhe familjet e tyre. Ylli i Barcelonës është përballur me një moment shumë të...

MOST VIEWED