Home English

English

BOMBË! Bëri booom në EURO 2020 me vetëm një ndeshje, ylli i ri i...

Të gjithë kanë kthyer sytë kah Jeremy Doku, një futbollist që deri para ndeshjes së Belgjikës kundër Italisë pak kush e njihte. Anësori belg i cili është i lindur në vitin 2002, aktualisht është pjesë e skuadrës së Rennes ku...

E ZBULON MARCA: Ky është objektivi më i madh i Real Madrid këtë verë,...

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, duket se ka një objektiv kryesor për klubin mbretëror në lidhje me transferimet. Marca ka zbuluar objektivin kryesor në merkato të tij për këtë verë. Sipas prestigjiozes spanjolle, presidenti i Los Blancos e ka vënë...

“LAJMI BOMBË”, Juventus e nxjerrë Ronaldon në shitje, nuk do të besoni se kush...

Juventusi planifikon ta nxjerrë në shitje Cristiano Ronaldon në verën e ardhshme – raporton AS. Në bazë të njoftimit, Zonja...

LAJMI FUNDIT! Shkarkohet Sarri? Angelli takim urgjent me të

Maurizio Sarri e ka punën pick të ‘Zonja e Vjetër’. Juventusi është një moment delikat, në kulmin e sezonit skuadra e drejtuar nga Sarri nuk po jep garanci dhe drejtuesit e Juventusit e tremben një dështimi të mundshëm në të...

VIDEO/ ÇFARE BISHE! Pasimi me by*ë, shpikja e re e Neymar që po bën...

PSG fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Reimsit dhe kaloi në finalen e Kupës së Ligës në Francës , në një ndeshje që më shumë është parë si argëtim për vendasit. Në këtë sfidë, brazoliani Neymar tregoi edhe një herën klasin...

Pepe and Torreira start, Strongest Predicted Arsenal lineup (4-2-3-1) to beat Chelsea on Tuesday

Arsenal make the trip to Stamford Bridge for Tuesday’s Premier League clash against Chelsea. The Gunners are currently 10 points behind the Blues, who are occupying the fourth spot and they need a victory in order to keep their...

Michael Owen states his prediction for Chelsea FC vs Arsenal

Former Premier League star Michael Owen has predicted the upcoming London derby between Chelsea FC and Arsenal at Stamford Bridge. The Blues have struggled to register back-to-back wins in the league since the previous international break but they have still...

PSG sporting director Leonardo gives update on Arsenal move for Layvin Kurzawa

Arsenal and Paris Saint-Germain have not held any talks over the future of Layvin Kurzawa, according to PSG sporting director Leonardo. The Gunners were thought to have made contact over the left-back as they look to find cover for...

E PABESUESHME! James çmend me vendimin, do ta djerse kete fanelle nga Janari

Real Madrid, thuhet se ka hedhur poshtë një numër ofertash kredie për James Rodriguez. Spekulimet vazhdojnë në lidhje me një dalje nga Los Blancos gjatë afatit kalimtar të janarit. Sidoqoftë, sipas Marca, Real aktualisht nuk po argëtojnë asnjë ofertë kredie për...

Arsenal could be offered Atletico flop in swap deal involving Lacazette

Atletico Madrid would offer Thomas Lemar to Mikel Arteta’s Arsenal in exchange for France international Alexandre Lacazette if their pursuit of Edinson Cavani ends in failure this month. The Spanish giants have only netted 22 goals in La Liga this...

MOST VIEWED