Home kategorizuar

kategorizuar

PUNË E KRYER!! Çështje minutash, pritet vetëm zyrtarizimi! Ja ku po e përfundon karierën...

Leo Messi do të rinovojë me Barcelonën deri në vitin 2026. Marrëveshja midis yllit argjentinas dhe klubit Blaugrana është e plotë dhe tani e vetmja gjë që mungon është që presidenti Joan Laporta të reduktojë listën e pagave të...

BOOOM BOOOM!! Sanchez po transferohet tek gjiganti i Serie A për 30 milionë euro!!

Lille e nxjerr në shitje, Renato Sanches transferohet në Serie A! Mesfushori i Lille, Renato Sanches, shkëlqeu me Portugalinë në Europian edhe përkundër eleminimit të hershëm. Sanches ishte më i dalluari te Portugalia në Europian dhe me paraqitjet e tij...

LAJM BOMBASTIK !! Shevchenko pritet të marrë nën drejtim gjigantin e Serie A

Shevchenko merr drejtimin e skuadrës italiane. Selektori i deritanishëm i Ukrainës, Andriy Shevchenko, karierën e tij pritet që ta vazhdojë në Serie A. Të hënën mediat italiane raportuan që pas dorëheqjes së befasishme nga kombëtarja ukrainase ai mund të marrë...

Barça, Reali dhe Juve nuk mbushen me mend!! Jo jo, po bëjnë gati GODITJEN...

Një gjykatë në Madrid refuzoi sot ankesën e Unionit Evropian të Futbollit (UEFA) kundër vendimit për të anuluar të gjitha veprimet e ndërmarra kundër 12 klubeve themeluese të Superligës Evropiane. Tri klubet që nuk u larguan nga projekti, Barcelona, Real...

Kush e fiton Topin e Artë? Mbappe “TRANON” të gjithë me përgjigjen e tij...

Ai që e meriton, le ta fiton. Kylian Mbappe ka folur për “Topin e Artë”. Sulmuesi i Paris Saint Germain, ka deklaruar se nëse vjen dita që Topi i Artë të diskutohet mes tij dhe Neymar Junior, letë fitojë...

Ndodh BEFASIA e madhe!! Ja në cilën skuadër po përfundon Granit Xhaka!!

Granit Xhaka ende nuk e ka të sigurt të ardhmen e tij, pasi mbetet në dyshim për të vazhduar në Londër apo të transferohet në Romë. Mesfushori shqiptar shkëlqeu në Kampionatin Evropian me Zvicrën dhe është bërë prioritet i Jose...

E PAPRITUR!! Vjen lajmi BOMBE për kalimin e Ziyech tek gjiganti ITALIAN!!

Milan po kërkon me ngulm transferimin e Ziyech. Kohëve të fundit raportohet nga mediat e ndërkombëtare për një interesim të theksuar të skuadrës së Milan për shërbimet e marokienit, Ziyech, shkruan GazetaBlic Sport. Sipas mediave italiane, Chelsea ka refuzuar ofertën...

Nuk është e MUNDUR!! Do t’ju DHEMB koka kur t’a kuptoni sa milionë euro...

David Alaba u transferua me parametra zero te Reali i Madridit, pasi i kishte përfunduar kontrata me Bayernin e Mynihut, megjithatë mbrojtësi austriak pritet t’u kushtojë spanjollëve plot 126.5 milionë euro. Shifrat i zbulojnë mediat gjermane, sipas të cilave Florentino...

Mbahuni fort MIQ !! Nuk do t’ju besohet kjo! Barça dhe United po bëjnë...

Mançester United ka marrë një ofertë nga Barcelonës për një shkëmbim të mundshëm mes Victor Lindelof dhe Antoine Griezmann. Siças mediave spanjolle Barca i është drejtuar Unitedit pasi marrëveshje e fundit e shkëmbimit me Atletico Madrid dështoi. Skuadra blaugrana donte të...

BOMBASTIKE !! POGBA “çmend” të gjithë me vendimin për të ardhmen e tij!! Gjithçka...

Pogba është lidhur shumë me një largim nga Man Utd gjatë ditëve të fundit, dhe dukej i vendosur të kalonte në Francë te Paris Saint-Germain. Sipas ‘Sky Sports’, gjërat tani kanë ndryshuar dhe mesfushori dëshiron të mbetet në Angli, transmeton...

MOST VIEWED