Home Basketboll

Basketboll

Sarri dhe Juventus kanë vendosur, po i shet këto 4 YJE TË MËDHA

Juventusi po kërkon të shesë katër lojtarë, pasi synojnë të balancojnë librat e tyre, sipas Calciomercato. Klubi ka shpenzuar shumë në dritaren e transferimit, me Matthijs de Ligt, Cristian Romero, Luca Pellegrini dhe Merih Demiral mes atyre që kanë ardhur...

MOST VIEWED