Author: admin

Ndarja e Icardit, ja sa para posedon çifti dhe sa para duhet t ndajnë pas divorcit

10/20/2021

Sipas mediave argjentinase, Mauro Icari dhe Wanda Nara do të duhet të ndajnë një pasuri prej mbi 60 milionë eurosh nëse divorcohen. Martesa e çiftit më të njohur në botën e futbollit është në një krizë të madhe, Wanda Nara akuzoi Mauro Icardi për tradhëti dhe u largua nga Parisi. Flitet se biondja tërheqëse madje […]

Read More

E BUJSHME… Çfarë po ndodh?? Super ylli i Real Madrid rrezikon 5 vjet burg

10/20/2021

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, mungoi në seancën hapëse të gjykimit treditor ndaj tij në Francë, ku akuzohet për përfshirje në një tentim shantazh ndaj ish-bashkëlojtarit të vet francez Mathiueu Valbuena. Benzema dyshohet se kishte tentuar ta shantazhojë ish-bashkëlojtarin e vet në Kombëtaren e Francës, Valbuena, për një kasetë seksi. Nëse shpallet fajtor, Benzema […]

Read More

VIDEO/ Aftësitë e Mbappes janë të çmendura, shikoni se çfarë ju bën 3 kundërshtarëve në hapsirë minimale

10/20/2021

Mbappe me aftësi brilante kundër Leipzig! PSG dhe Leipzig ishin të mbyllur në barazim 1-1 në pjesën e parë. PSG ka qenë ekipi më i mirë, por ata mundën të shënojnë vetëm një dhe pësuan edhe një. Mbappe ka qenë ylli i pjesës së parë për PSG. Ai shënoi një gol të shkëlqyer solo dhe […]

Read More

Messi merr ofertën interesante në ndeshjen kunder Leipzig: “Leo, më jep fanellën… ta jap mamin”

10/20/2021

Mbrëmë, PSG luajti ndeshjen kundër Leipzig në Ligën e Kampionëve, dhe në këtë ndeshje, në tribuna u vu re një shkrim interesant. Një djalë u shfaq me një kartë duke kërkuar fanellën e Argjentinasit, ndërsa në këmbim ai “ofroi” nënën e tij./24sport What would you do to get Lionel Messi's shirt? 🤔 pic.twitter.com/fnjxZXkXKO — Goal […]

Read More

FOTO/ 2 Super përforcime, plus stili i tij… Ja si do të rreshtohet Manchester United me Antonio Conte

10/20/2021

Sipas raportimeve, Antonio Conte po përpiqet për t’u bërë trajner i Manchester United. Italiani pretendohet se ka refuzuar Newcastlen, ndërsa ai pret ofertën e Djajve të Kuq. Strategu aktual, Ole Gunnar Solskjaer është nën presion, me skuadrën e tij që ka humbur katër nga shtatë ndeshjet e fundit. SunSport raportoi se lojtarët e Manchester United […]

Read More

E KËRKON MESSI! Në Janar, PSG e ‘drridh’ përsëri Barcelonën dhe transferon mikun e Leo-s

10/20/2021

Lionel Messi është bashkuar me Paris Saint Germain gjatë afatit kalimtar veror si futbollist i lirë. Gjeniu argjentinas megjithatë ende nuk është përshtatur mirë me parisienët, duke shënuar vetëm një gol deri më tani. Gjiganti francez është duke bërë gjithçka në mënyrë që ta bëj të lumtur futbollistin më të mirë në botë. El Nacional […]

Read More

Simeone shpjegon arsyen pse nuk i dha dorën Kloppit pas ndeshjes Atletico-Liverpool

10/20/2021

Diego Simeone ka shpjeguar se është zakon i tij të mos përshëndetet me homologët pas përfundimit të ndeshjeve, por u zotua se do t’ia zgjasë dorën Jurgen Kloppit në takimin e ardhshëm, pasi refuzoi ta bënte një gjë të tillë mbrëmjen e djeshme. Diego Simeone nuk pranoi t’ia zgjaste dorën Jurgen Kloppit, pas humbjes së […]

Read More

Punë e kryer, pas shkarkimit të trajnerit Steve Bruce, Newcastle i habit të gjithë me trajnerin e ri

10/20/2021

Newcastle United para pak orëve konfirmoi ndërprerjen e bashkëpunimit me Steve Bruce. Me ardhjen e sheikëve në krye të klubit priten ndryshime të mëdha, derisa klubi anglez shkarkoi Bruce shkaku i rezultateve të dobëta, shkruan lajmi.net. Ndërsa, eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano ka zbuluar disa emra që janë kandidatë për stolin e Newcastle. “Paulo Fonseca […]

Read More

VIDEO/ Super MBAPPEEE! Shikoni super golin e tij të mbrëmshëm ndaj RB Leipzig

10/20/2021

PSG ka kaluar në epërsi ndaj Leipzig. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar ekipi francez, me anë të Mbappes Kylian Mbappe ka shënuar pas vetëm 10 minutave lojë. Rezultati aktual i takimit është 1-0. Ja goli VIDEO KËTU

Read More

“Lajmi Bombë” rikthehet Zinedine Zidane, po e merr drejtimin e gjigandit të Evropës

10/20/2021

Zinedine Zidane është emri i radhës që mund ta zëvendësojë Ole Gunnar Solskjaerin te skuadra e Manchester United. Kështu kanë bërë të ditur mediat franceze të martën. Klubi anglez thuhet se mund ta kontaktojë trajnerin që është i papunë që prej largimit të tij nga Real Madridi. Solskjaer thuhet se mund të shkarkohet pas rezultateve […]

Read More