VIDEO/ Ky moment po e bën xhiron e botës, lojtari i jep karton të verdhë lojtarit kundërshtar

Sports

Futbollisti kolumbian me emrin Marlon Torres ndëshkoi një lojtar kundërshtar pasi gjyqtarit i ra nga dora në fushë kartoni i verdhë.

Mbrëmë (e enjte), në fitoren 2-1 të America de Cali ndaj Alianza Petrolera ndodhi një gjë e pazakontë.

Mbrojtësi Torres vendosi të mërzitej nga të qenit lojtar dhe i pëlqente të provonte dorën e tij për të qenë gjyqtar për një moment të shkurtër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *