Lajm i mirë për Barçën, pregatitet oferta marramendëse për bomberin e madh

Sports

Edinson Cavani është sulmuesi i zgjedhur nga Barcelona. Sulmuesi nga Uruguai nuk po gjen hapësira te Manchester United.

Katalanasit tashmë kanë bërë një ofertë konkrete. Atij i ofrohen 3.5 milion euro dhe 1 milion euro në formë bonusesh deri në qershor.

Në sezonin e ri kushtet e kontratës ndryshojnë, me pagë 4.5 milion euro dhe bonuse që shkojnë deri në 1.5 milion euro. / abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *