VIDEO/ HAHAHA! E tërë bota e futbollit po qesh me Sergio Busquets për këtë arsye

Futbollisti i Barcelonës, Sergio Busquets ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes gjatë karrierës së tij për shkak të simulimeve të sikletshme.

Busquets kishte një mendim budalla mbrëmë gjatë ndeshjes kundër Dynamo Kievit.

Ai ra si një kositës dhe priste një faull, por kur nuk e mori, u ngrit menjëherë në këmbë sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Busquets është bërë hit në rrjetet sociale dhe komentet janë se ai duhet të fitojë një Oscar për aktrim.

شیئر کریں

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *