FOTO/ Wanda Nara tregon të pasmet e saj me një selfie para pasqyrës dhe mblodh një milion pëlqime

Wanda Nara vazhdon të postojë foto provokuese në rrjetet sociale, në postimin e fundit bashkëshortja e Mauro Icardit ka treguar të pasmet në një selfie para pasqyrës dhe ka mbledhur një milion pëlqime.

Wanda Nara tregoi të pasmet me një selfie para pasqyrës dhe mblodhi një milion pëlqime

Mauro Icardi u tërhoq nga Instagrami dhe fshiu llogarinë e tij, por gruaja e tij Wanda Nara padyshim nuk e ka ndërmend ta bëjë këtë. Biondja atraktive ka postuar mbrëmë një foto të re provokuese, ka treguar të pasmet me një selfie para pasqyrës dhe ka mbledhur me shpejtësi një milion pëlqime.

Njoftimi i saj ishte interesant edhe për mediat, të cilat shkruajnë për një krizë të re në martesën e saj me Mauro Icardin.

Fotoja është realizuar në Milano, ndaj shumë e pyesin nëse ajo i hiku sërish futbollistit të PSG-së apo ka përgjegjësi pune në qytetin e modës./24sport

https://www.instagram.com/wanda_icardi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8c4af89b-907a-4122-94b7-82b0dbde9475

شیئر کریں

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *