Day: November 3, 2021

FOTO/ Wanda Nara tregon të pasmet e saj me një selfie para pasqyrës dhe mblodh një milion pëlqime

11/03/2021

Wanda Nara vazhdon të postojë foto provokuese në rrjetet sociale, në postimin e fundit bashkëshortja e Mauro Icardit ka treguar të pasmet në një selfie para pasqyrës dhe ka mbledhur një milion pëlqime. Wanda Nara tregoi të pasmet me një selfie para pasqyrës dhe mblodhi një milion pëlqime Mauro Icardi u tërhoq nga Instagrami dhe […]

Read More

Nuk i shkon aspak me Mourinhon, Marash Kumbulla drejt La Ligës… Ja ku

11/03/2021

Pritshmëritë për Marash Kumbullën te Roma ishin të larta, veçanërisht pas ardhjes në krye të trajnerit Jose Mourinho, i cili di si të marrë më të mirën prej futbollistëve të tij . Mirëpo, aventura e mbrojtësit të kombëtares nën urdhrat e portugezit nuk ka shkuar sipas parashikimeve dhe 21-vjeçari pjesën më të madhe të këtij […]

Read More

LAJMI BOMBË! As Real Madrid e as PSG, Sezonën e ardhshme Haaland e vesh vetëm këtë fanellë

11/03/2021

Man United planifikon transferimin e Haaland në verë. Manchester United është duke u përgatitur për të transferuar sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland, gjatë afatit të ardhshëm veror. 21-vjeçari për momentin është i lënduar dhe nuk do rikthehet në fushë deri në vitin 2022. Sidoqoftë, interesimi për norvegjezin vazhdon, me klubet si Man United, Chelsea, […]

Read More

Booom! Mbappe shkakton ‘tërmet’ te Real Madrid, i jep Perezit kushtin e papritur për të nënshkruar

11/03/2021

Janë të paktë futbollistët që kanë fituar një Kupë Bote pa i mbushur 20 vjeç. Edhe më të paktë ata që kanë luajtur një rol vendimtar në rrugën e skuadrës së tij drejt titullit që përfaqëson kulmin në karrierën ndërkombëtare të çdo futbollisti. Tashmë ky trofe është në palmaresin e Kylian Mbappesë. Ylli francez pas […]

Read More

VIKTIMA E PARË! Xavi merr vendimin si trajneri i Barçës, menjëherë largon super yllin e skudrës

11/03/2021

Barcelona shpreson ta shes, Philippe Coutinho te klubi anglez, Newcastle . Braziliani ishte pjesë e planeve të Ronald Koeman, pos pas shkarkimit, trajneri i përkohshëm Sergi Barjuan nuk i jep shanse. Në ndeshjen ndaj Alaves, Coutinho u fishkëllua nga tifozët dhe Barjuan tha: Kam biseduar me të gjithë dhe me Coutinhon. I thashë që gjithashtu […]

Read More

Trajneri i Atalantës zbulon bisedën ‘bombastike’ me Bishën pas ndeshjes

11/03/2021

Trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini, ka zbuluar hollësi nga biseda që e kishte me Cristiano Ronaldo pas përfundimit të ndeshjes, në të cilën ylli portugez e shpëtoi nga humbja Manchester Unitedin. Ronaldo i shënoi dy gola për ta ndihmuar Unitedin ta nxjerrë një barazim vendimtar 2:2 të martën në Ligën e Kampionëve. Sulmuesi 36-vjeçar […]

Read More

VIDEO/ HAHAHA! E tërë bota e futbollit po qesh me Sergio Busquets për këtë arsye

11/03/2021

Futbollisti i Barcelonës, Sergio Busquets ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes gjatë karrierës së tij për shkak të simulimeve të sikletshme. Busquets kishte një mendim budalla mbrëmë gjatë ndeshjes kundër Dynamo Kievit. Ai ra si një kositës dhe priste një faull, por kur nuk e mori, u ngrit menjëherë në këmbë sikur të mos […]

Read More

ARRIHET MARRËVESHJA! Ylli i madh i Milanit është transferimi i parë i Contes te Tottenhami

11/03/2021

Antonio Conte është promovuar dje zyrtarisht si trajnerin e ri të Tottenhamit dhe drejtuesit janë gati t’i plotësojnë të gjitha dëshirat e tij në merkato. Një nga dëshirat më të mëdha të Contes është mesfushori i Milanit, Frank Kessie, kontrata e të cilit skadon në fund të sezonit, përcjell 24shi. “Rosonerët” prej kohësh kanë negociuar […]

Read More

Lista e më të paguarve, ja trajnerët që marrin më së shumti para në Serie A

11/03/2021

Edhe pse Antonio Conte u largua nga Interi ndërsa ishte trajneri më i paguar në Serie A, shuma totale e pagave për trajnerët në Serinë A është rritur 5%. Më meritorët për këtë janë Massimiliano Allegri, i cili u rikthye në Juventus dhe Jose Mourinho, i cili u ul në stolin e Romës, përcjell 24shi. […]

Read More

Messi tregohet fer dhe i sinqertë: “Ja kush e meriton Topin e Artë këtë vit”

11/03/2021

Lionel Messi ka dhënë mendimin e tij të sinqertë për Topin e Artë të këtij viti, duke e cilësuar mundësinë e fitimit të çmimit për herë të shtatë si “të çmendur”. Pavarësisht se luajti në një skuadër të dobët të Barcelonës sezonin e kaluar, argjentinasi ende shënoi golat dhe më pas ishte kapiten i Argjentinës […]

Read More