VIDEO/ ‘Përzdredh’ 4 lojtar Vinicius JR nuk është normal, nuk do ta besoni këtë ‘solo’ gol të ÇMENDUR!

Solo akcioni i Vinicius Junior kundër Shakhtar është i ÇMENDUR!

Real Madridi po fitonte me rezultatin 0-4 kundër Shakhtarit. Përfundimisht një fitore e lehtë për Realin, i cili mposhti kundërshtarët e tyre në pjesën e dytë.

Vinicius Jr ishte arsyeja kryesore për ta bërë këtë pasi ai shënoi dy gola.

Goli i tij i dytë ishte thjesht brilant. Ai bëri një vrapim mahnitës solo dhe kaloi katër kundërshtarët e tij. Ai bëri një driblim të pacipë brenda zonës së rreptësisë së Shakhtar dhe shënoi një gol të shkëlqyeshëm.

Një gol fantastik nga Vinicius./24sport

 

VIDEO KËTU

شیئر کریں

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *