VIDEO/ AV AV AV! Alphonso Davis nuk është normal, shënon golin e çmendur për Kanadën, komentatori në trans

Alphonso Davies me një gol të shkëlqyer solo kundër Panamasë!

Kanada mori një fitore të lehtë 4-1 kundër Panamasë. Ata nuk u goditën vërtet nga kundërshtarët e tyre.

Goli më i mirë i ndeshjes u shënua nga Alphonso Davies.

Ai arriti të vidhte topin nga kundërshtari dhe më pas shënoi një gol të shkëlqyeshëm pasi kaloi një nga kundërshtarët e tij.

Një gol i madh solo për Davies, i cili është bërë një lojtar kyç për Kanadanë

VIDEO KËTU

شیئر کریں

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *