VIDEO/ Aftësitë e Mbappes janë të çmendura, shikoni se çfarë ju bën 3 kundërshtarëve në hapsirë minimale

Mbappe me aftësi brilante kundër Leipzig!

PSG dhe Leipzig ishin të mbyllur në barazim 1-1 në pjesën e parë. PSG ka qenë ekipi më i mirë, por ata mundën të shënojnë vetëm një dhe pësuan edhe një.

Mbappe ka qenë ylli i pjesës së parë për PSG. Ai shënoi një gol të shkëlqyer solo dhe bëri shumë lëvizje të bukura.

Një nga më të mirat e tij ishte kur ai vendosi të bëjë një budalla nga disa lojtarë të Leipzig me një aftësi të mrekullueshme.

 

VIDEO KËTU

شیئر کریں

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *