Messi merr ofertën interesante në ndeshjen kunder Leipzig: “Leo, më jep fanellën… ta jap mamin”

Mbrëmë, PSG luajti ndeshjen kundër Leipzig në Ligën e Kampionëve, dhe në këtë ndeshje, në tribuna u vu re një shkrim interesant.

Një djalë u shfaq me një kartë duke kërkuar fanellën e Argjentinasit, ndërsa në këmbim ai “ofroi” nënën e tij./24sport

شیئر کریں

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *