Lajmet e shpejta dhe të përditshme, 24shi ju sjellë thashethemet e përditshmet e merkatos veroe 2021

Leveruzen shumë e interesuar për të nënshkruar lojtarin e Liverpool Nat Phillips

Varane drejt Manchester United, por Alaba e thotë hapur se do të luajë me të te Real Madrid

Rafa Benitez shumë i interesuar të sjellë Jesse Lingard te Everton

Manchester United e interesuar për Goretzka të Bayernit të Mynihut

Crystal Palace do Ozan Kabak të Schalke 04, lojtari kaloi në huazim te Liverpool sezonin e kaluar

Davinson Sanchez, Eric Dier dhe Matt Doherty janë emrat që Tottenham po planifikon ti largon në këtë sesion të merkatos.

PUNË E KRYER Ylli i së ardhmës Brooklyn Nfonkeu te Manchester City. Vjen nga Leeds United

Farke nënshkruan kontratë të re, mbetet trajner i Norwich

Paok e Greçisë kërkon ish yllin e Italisë Giovinco

Leon Bailey çdo ditë më afër Aston Villa

Chelsea kërkon të transferojë Eden Hazard

PSG Pogba mundë të ndodh këtë verë

Torino e interesuar për Pjaca të Juventusit

Eintracht Frankfurt mundë të rrëmbejë Hauge nga AC Milan

Mbappe mundë të transferohet te Real Madrid në ditët e fundit të gushtit kur edhe mbaron merkatoja verore

24sport